Надзвичайно чудова новина!!!

Надзвичайно чудова новина!!!

Дорогі наші клієнти! З радістю повідомляємо Вам, що перша черга найкращого та найбільшого котеджного містечка нашого міста ЗДАНА В ЕКСПЛУАТАЦІЮ!!! Відтепер щасливі власники європейського житла зможуть облаштовувати свої домівки

Ви зробили найкращий вибір, обравши житло у котеджному містечку «GOLDEN HILLS»! Ви повірили у нас, а ми в свою чергу, зробили все, аби ви отримали комфортне та сучасне житло за доступною ціною!

Але на цьому ми не зупиняємося, а навпаки, активно рухаємося вперед. На сьогоднішній день із 106 котеджів «Голден Хілс», більша половина вже знайшла своїх власників. Ми активно будуємо, облаштовуємо та готуємо всі необхідні документи, аби всі власники змогли якнайшвидше облаштувати свої оселі та заселитися.

Якщо Ви бажаєте жити в найперспективнішому районі нашого міста, споглядати красиві краєвиди, дихати чистим повітрям та просто насолоджуватися життям, після робочого дня, завітайте у центр продажу «Голден Хілс»! Ми підберемо варіант, який буде найкращим саме для Вас. У нас Ви знайдете житло різної цінової категорії. Ви можете придбати як вже побудовані  котеджі, так і на стадії будівництва!

Не втратьте свій шанс отримати сучасне житло за найкращою ціною!!!

Також, ми готуємо для Вас ще один приємний сюрприз! Слідкуйте за нашими новинами!

З повагою, центр продажу котеджного містечка «GOLDEN HILLS»!